Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.

Тлумачення Біблії, наука і релігія в біблійній школі

БІБЛІЙНА ШКОЛА ДУХОВНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЄПИСКОПА ОЛЕГА (ВЕДМЕДЕНКА) займається дослідженням шляхів внутрішнього вдосконалення людини через вивчення слова Божого по духу:

 

 

як форми, так і змісту Писань (духовна символіка та містичний смисл сакральних текстів).

Школа являє собою сучасний богословський напрям, який продовжує традиції (використовує методу) Олександрійсько-Каппадокійської школи богослів'я, вчителями якої були Василій Великий, Григорій Богослов, Григорій Ниський, Климент Олександрійський, Пантен та Оріген, та розглядає світоглядні питання через призму сучасних наукових знань.

Вважається, що наука і релігія протиставлені одна одній. Насправді ж правдива наука ніколи не суперечила правдивій релігії, а правдива релігія - науці. Тлумачення Слова Божого по духу дає логічні й абсолютно довершені відповіді, повністю прийнятні для неупередженого шукача істини.

На відміну від узвичаєних сьогодні трактувань наша школа тлумачить Біблію по духу, за словом Григорія Богослова: "Крізь букву проникай у внутрішнє", втім, не відкидаючи букви там, де вона не суперечить духові Писання. Таким чином, ми розглядаємо Біблію як чотиривимірну Книгу, яка має буквально-історичний, морально-етичний, духовно-символічний та найглибший і найважливіший - містичний зміст.

Традиційне буквальне тлумачення Біблії породжує багато протиріч, що змушує таких тлумачів "зшивати" те, що не зшивається. Інколи це призводить навіть до спроб ревнителів букви "виправдовувати" Самого Бога, Його дії та слова, хоч в дійсності Господь не потребує жодних виправдань.

 Таким чином, основною ідеєю Біблійної школи Єпископа Олега (Ведмеденка) є відродження духовного вчення Христового.ЩО СТОСУЄТЬСЯ НАЗВИ БІБЛІЙНОЇ ШКОЛИ ТА САЙТУ.

В силу

• вочевидь неоднозначного сприйняття певними ортодоксально налаштованими колами релігійного загалу представленої методи дослідження Писання (духовний символізм та містицизм у поєднанні з неупередженістю сучасного наукового бачення), а також

• з огляду на те, що наша Школа, безперечно, має своє лице, і лукавством було б не відобразити це й у найменуванні,

взято використовувати у її назві ім’я засновника та постійного ведучого – Єпископа Олега (Ведмеденка).

Всупереч спробам представників консервативного табору видати бажане за дійсне, наша школа не претендує на новітнє “учительство”, і в жодному випадку не представляє якогось власного вчення, бо “Один нам Учитель...” Попереджуючи ж спокусу згрішити проти дев’ятої заповіді Божої, зазначимо, що безпідставними будуть і замахи приписати лідеру Школи падіння в духовну звабу (прелесть), бо немає тут “тривожної насолоди марнославства”, але Дух Святий спонукує проповідника-місіонера писати й прорікати Істину. За словом того-таки старця Силуана:

“Душа моя пізнала Тебе, Господи, і я пишу милості Твої народу Твоєму.

Дух Святий навчив мене, і тому я пишу про Бога без зусиль, Бо Він спонукує мене писати...”Біблійна школа Єпископа Олега (Ведмеденка) не одержує постійної фінансової підтримки від будь-яких церковних або світських структур - наші програми благословляють своїми молитвами та коштами ті вірні, чиї серця відкрив для цього Господь.

Хто має можливість та бажання підтримати справу відродження духовного вчення Христового та Церкви власною пожертвою, можуть зробити це за допомогою поштового переказу на адресу Біблійної школи (Єпископу Олегу Ведмеденку, а/с 18, Луцьк-21, Україна, 43021) з поміткою: “Пожертва”, “Десятина”, або “На підтримку сайту”, або ж перерахувавши кошти на наступні рахунки:

У гривнях – картковий (Приватбанк): 5168 7451 1521 7728 Ведмеденко Василь Олегович.

або за реквізитами:

установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
отримувач платежу: ВЕДМЕДЕНКО ВАСИЛЬ ОЛЕГОВИЧ
IBAN: UA133052990262016400915303164
рахунок отримувача: 262016400915303164
валюта карти: UAH
РНОКПП отримувача: 3440900232

МИ МОЛИМСЯ ЗА ЖЕРТВОДАВЦІВ СПРАВИ БОГОПІЗНАННЯ ТА ЇХ СІМ'Ї ПОСТІЙНО.

"Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте, - промовляє Господь Саваоф: чи Небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір?" (Малахії, 3 розділ, 10 вірш).

 

Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: