Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1644: Спасися ти, і тисячі спасуться біля тебе


Що мені до когось? Я гину. Спасися ти, і тисячі спасуться біля тебе...
«Преподобний Антоній молився, аби Господь відкрив йому, в яку міру він досяг. І була йому вказівка, що в міру шевця він не прийшов. Прийшовши до шевця, преподобний запитав його, як він живе. Той відповідає, що третину заробітку віддає він на храм, третину – жебракам, решту утримує на власні потреби. Антонія, який кинув весь свій маєток і жив у пустелі в більшій, аніж швець, бідності, це діяння не здивувало. Не в ньому була його перевага. Тоді він каже чоботареві: “Господь послав мене до тебе дізнатися, як ти живеш?” Смиренний швець шанував Антонія і, злякавшись такого слова, говорить: “Нічого я не роблю, а лише працюючи, дивлюся на людей, що проходять повз, і подумую: усі спасуться, один я загину”» (Життя і вчення старця Силуана).
«Ворог – згубник душ – через ревність про спасіння всіх, – залишає в згубі душу того, кому вкладає такі думки. Св. Антоній Великий задумався одного разу про долю людей. Ангел Господній з`явився йому і сказав: “Антоній! До себе дослухайся. А те не твоє діло”...» (Святитель Феофан Затворник)
«Дивися не розори свого дому, бажаючи побудувати дім ближнього. Важка це справа і незручно здійснима; чому стережися, як би не сталося, що, взявшись за це, ти свій дім розорити розориш, але й того дім збудувати аж ніяк не зможеш...» (Преподобний Симеон, Новий Богослов. Діяльні і богословські розділи)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: