Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1729: Про зображення Бога Отця (ікона «Старого днями»)


Зображення Бога Отця (ікона «Старого днями») – це символічне зображення, так само як і біблійне. Собор від 1554 р. затвердив можливість зображень Бога Отця за старозавітними свідченнями, при цьому багаторазово підкреслюючи, що «живописці Божого Єства не описують». Звертає на себе увагу чітке формулювання Соборного рішення: «А пишуть і уявляють – за пророчим видінням, за древніми зразками грецькими, за переказами святих Апостолів і святих Отців».
Великий Московський Собор 1667 р., який заборонив зображення Бога Отця за подобою людською, робить виняток для зображень Одкровення, вважаючи зображення Бога Отця допустимим «заради тамтешніх видінь» Бога Отця в образі Старця, Старого днями. Згідно з цим зображення Бога Отця як «Старого днями» повністю відповідає пророчим видінням пророка Даниїла: «Я бачив, аж ось поставили престоли, і всівся Старий днями. Одежа Його біла, як сніг, а волосся голови Його немов чиста вовна, а престол Його огняне полум`я, колеса Його палахкотючий огонь…» (Дан.7:9)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: