Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1732: Про причастя в нашій громаді


Про причастя в нашій громаді. Ми причащаємося під двома видами – Тілом і Кров`ю Христовими. Тіло Христове не нарізується копієм, але ламається руками, як це було у перших християн: «Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене...» (Від Луки 22:19). Під час причастя кожна частинка занурюється в чашу з Кров`ю і подається вірному в уста. Саме так причащалися християни в Древній Церкві за часів Івана Златоустого, про що свідчать, зокрема, слова Василя Великого: «Бо й у церкві ієрей подає частину, і приймаючий з повним правом тримає її, і таким чином власною рукою підносить до вуст…» Лжиця ж (ложечка для причастя) з`явилася в Церкві лише в VII-VIII століттях. Нею ми також користуємося, причащаючи грудних дітей...
«Не розрізав Ісус хліба ножиком, і не змішував з вином в кашу...» (Кардинал Гумберт Сільва-Кандідський в листі до патріарха Михайла Керуларія)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: