Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1782: Не в номінальну...


«Вірую... В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву...». Не в номінальну...
«І прийшов один із семи Анголів, що мають сім чаш, і говорив зо мною, кажучи: Підійди, я покажу тобі засудження великої розпусниці (номінальна церква, релігія, церква наших днів), що сидить над багатьма водами («води» – суть вчення та догми, племена і народи).
З нею розпусту чинили земні царі (політика, можновладці), і вином розпусти її впивались мешканці землі (тут душевні, плотські, «дольні»).
І в дусі повів він мене на пустиню (пустеля бездуховності – книжницької та фарисейської). І побачив я жінку (церкву номінальну), що сиділа (ствердилася) на червоній звірині (в системі насильства), переповненій іменами богозневажними (котрими сповнена історія), яка мала сім голів і десять рогів (що протистоїть Закону Божому, Десяти Заповідям, – вченню смирення й любові).
А жінка була одягнена в порфіру й кармазин (колір крові – агресія, лжеправедність світська, кров`яна), і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами (цінності світу цього, також сліпа віра, обрядовір`я, догматизм). У руці своїй мала вона золоту чашу (серця, віра, довіра людей), повну гидоти та нечести розпусти її.
А на чолі її було написане ім`я, таємниця (лише для неї, бо ж не дивиться в дзеркало Закону): Великий Вавилон (змішання чистого і нечистого, святого і не святого; служіння Господу і мамоні (арам. «мамона» – майно)), мати розпусти й гидоти землі.
І бачив я жінку, п`яну від крови святих і від крови мучеників Ісусових (духовних, смиренних, віруючих і вірних), і, бачивши її, дивувався я дивом великим…» (Об.17:1-6)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: