Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1786: Я проповідую смирення Христове


Я проповідую смирення Христове – і Шлях, і Істину, і Життя...
«Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру (смирення), благовісників добра (благодаті)» (Рим.10:14,15).
«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім`я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів (учення смирення, євангеліє благодаті)» (Матв.28:19,20).
«Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене (не через смирення Христове)» (Iван.14:6).
«Навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим» (Матв.11:29).
«Через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать» (Як.4:6).
«А ми проповідуємо Христа розп`ятого (смиренного), для юдеїв (для віруючих) згіршення, а для греків (для невіруючих) безумство» (1Кор.1:23).
«Тому що вони, дивлячись, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють. І над ними збувається пророцтво Ісаї, яке промовляє: Почуєте слухом, і не зрозумієте, дивитися будете оком, і не побачите... Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очима й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив» (Матв.13:13-15).
«Бо ж слово про хреста (про смирення) тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа…» (1Кор.1:18)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: