Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1809: «Блудниця на червоній звірині»


Державна церква, як її встановив імператор Костянтин (313 рік н.е.), – це не християнство, це язичництво в християнській обгортці. «Блудниця на червоній звірині» (Об.17)...
«А одна з її голів (звірини – язичництво, гординя, політика в церкві, служіння Богу і мамоні) була ніби забита на смерть (Христом, Новий Завіт), але рана смертельна її вздоровилась. І вся земля дивувалась, слідкуючи за звіриною!
І вклонилися змієві (лукавому уму), що дав владу звірині (духові насильства і користолюбства). І вклонились звірині, говорячи: Хто до звірини подібний, і хто воювати з нею може (хто може перемогти це)?
І їй дано уста, що говорили зухвале та богозневажне. І їй дано владу діяти сорок два місяці (період випробування віри).
І відкрила вона свої уста на зневагу проти Бога, щоб богозневажати Ім`я Його й оселю Його, та тих, хто на небі живе (знаючих, духовних, вірних).
І їй дано провадити війну зо святими, та їх перемогти (фарисейство номінальної церкви Н.З.). І їй дана влада над кожним племенем, і народом, і язиком, і людом.
І їй вклоняться всі, хто живе на землі (зовнішні, дольні), що їхні імена не написані в книгах життя Агнця (що не пізнали Христа – «Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим, яка є: Христос в нас» – до Колосян 1:26,27, усвідомлення Христа), заколеного від закладин світу.
Коли має хто вухо, нехай слухає…» (Об.13:3-9)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: