Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1903: Це – православ`я


«Возлюби убогі ризи в одіянні твоєму, щоб знищити виникаючі в тобі помисли. Бо той, хто любить блиск, не може здобути смиренного помислу, тому що серце всередині приймає образ, подібний зовнішнім образам» (Преподобний Ісак Сирійський).
«Хай краще визнають тебе невігласом за мале твоє знання у тому, як вести суперечки, аніж мудрим за безсоромність. Навчаючих супротивному картай силою чеснот твоїх, а не переконливістю слів. Лагідністю й тихістю вуст своїх загороджуй уста і змушуй мовчати безсоромність тих, хто противиться істині. Нездержливих викривай благородством твого життя» (Преподобний Ісак Сирійський).
«Уповання моє – Отець, пристановище моє – Син, покров мій – Дух Святий; Тройце Свята, слава Тобі!..» (Молитва преподобного Іоанникія Великого).
Це – православ`я...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: