Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1949: Тінь духовних речей


Біблію слід читати в Дусі й по духу – усе в ній є тінь духовних речей. Іоанн Хреститель – покаяння, Богородиця – самозречення, Христос – смирення, Отець – любов досконала...
«Крізь букву проникай у внутрішнє…» (Святитель Григорій Богослов).
«Якщо зняти тілесний покров слова – те, що залишиться, є Господь, Життя і Дух» (Святий Григорій Ниський).
«Відкинь непотрібність історії й зніми ніби деревину букви, і дійди до самої серцевини рослини, тобто ретельно досліди внутрішній плід заповіданого, який і споживи» (Святий Кирило Олександрійський).
«І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє» (2Кор.3:6).
«А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно» (1Кор.2:14).
«Це все в притчах Ісус говорив до людей, і без притчі нічого Він їм не казав, щоб справдилось те, що сказав був пророк, промовляючи: Відкрию у притчах уста Свої, розповім таємниці від почину світу» (Матв.13:34,35).
«Бо тут пробувають священики, що дари приносять за Законом. Вони служать образові й тіні небесного, як Мойсеєві сказано, коли мав докінчити скинію: Дивись бо, сказав, зроби все за зразком, що тобі на горі був показаний» (Євр.8:4,5).
«Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає…» (Євр.10:1)

На цю тему – див. мою статтю «Буква вбиває...»: http://vedmedenko.org.ua/statti.php?num=9


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: