Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1973: Потік енергії благодаті


Потік енергії благодаті (низхідний потік) – молитовний канал (від маківки голови) – серце (серцевина душі, глибини свідомості, підсвідомість, надсвідомість) – душа (розум, воля, емоції) – тонка оболонка душі (тонке тіло, поверхня душі) – фізичне тіло. Порядок очищення...

***

Потік благодаті – молитовний канал – серце – душа – тонке тіло – тіло. Порядок очищення (стисло)...

***

Ластівки теж бувають різні. Бувають й такі, що ще не вміють літати, але прагнуть...

***

У будь-якій ситуації слід залишатися людиною. Не те, що ззовні приходить, опоганює людину, а те, що виходить зсередини. «Немає нічого назовні людини, що, увіходячи в неї, могло б опоганити її; що ж із неї виходить, те людину опоганює…» (Мар.7:15)

***

Війна – не на полях боїв; війна – в головах. Точніше, в серцях. «Бо зсередини, із людського серця виходять лихі думки, розпуста, крадіж, душогубства, перелюби, здирства, лукавства, підступ, безстидства, завидющеє око, богозневага, гордощі, безум. Усе зле це виходить зсередини, і людину опоганює…» (Мар.7:21-23)

***

«Імені Твого ради» – тут заради самої благодаті. Заради Христа...

***

Якщо корінь (серце) святий, то і гілки (і душа, і тіло). Серце ж очищується благодаттю. При цьому дух наш (ум, що в серці стоїть, істинне наше «я») подібний пожежнику, що гасить пожежу. Він знаходиться не поза і не в епіцентрі вогню (страху, сумніву, болю), але в якійсь прикордонній області – доволі близькій, і водночас, достатньо безпечній. Тут «вода» жива, очищаюча – благодать Святого Духа Божого. «Пожежний рукав» – це молитва духа. «Брандспойт» – смирення серця і увага...

***

«Смертю смерть подолав...» Тут смерть для гордині, для его. Смерть – і народження в дусі...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: