Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №1985: Гнів далекий від смирення


Гнів далекий від смирення, а значить від благодаті. «Бо сам рух гніву є падіння для людини…» (Сир.1:22)

***

Жінка спасається дітородженням, дерево – плодоношенням, душа – смиренням…

***

Правда робить людину вільною, свобода робить людину правдивою. «І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить» (Iван.8:32). «Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні…» (Iван.8:36)

***

Форма – як сільничка для солі, може бути різною; головне у ній – сіль. «Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її?..» (Матв.5:13)

***

Справжня «свята й канонічна» церква – це церква Залишку. Христова Церква Небесного Патріархату…
«А Ісая взиває про Ізраїля: Коли б число синів Ізраїлевих було, як морський пісок, то тільки останок спасеться…» (Рим.9:27)

***

Йдучи до Єрусалиму, Христос зцілив в одному селі десять прокажених, і тільки один із них сказав йому спасибі (Лук.17:11-19). Ми – християни; учень не більший за вчителя, а раб понад пана свого (Матв.10:24). Хто ми, щоб очікувати від людей розуміння більше, ніж Він?..

***

Сенс життя – духовне вдосконалення. Здійснюється воно благодаттю Святого Духа Божого. Благодать набувається шляхом смирення. Смиряємося ми тоді, коли терпимо якусь скорботу або неприємність. Хто зрозумів це, той з вдячністю приймає будь-яку скорботу від Господа: як гіркі ліки для душі, як черговий урок в школі життя, як засіб для свого спасіння... (Християнство. Рівень діяння.)

***

Слухайся свого серця. Роби так, як тобі внутрішньо комфортно...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: