Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2025: Напади пристрастей i пожадань


Напади пристрастей i пожадань, як i охолодження духовне, – цілком природне явище на шляху духовного подвигу. Є день і є ніч. Під час очищення – негативні викиди обов`язково мають бути, цього не слід боятися. Так очищується серце, звільняється підсвідомість, вичерпується негатив. Єдиний засіб тут – терпіння, піст i молитва, сталий режим... (Християнство. Рівень діяння.)

***

Слово пусте – це слово не смиренне, не сповнене благодаттю. «Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня…» (Матв.12:36)

***

Духовна смерть священику – зовнішні турботи. Сатана часто рядиться ангелом світла...

***

Затвор – це тимчасове (або постійне – «велика схима») випадіння з соціуму з метою більш глибокого входження в духовний вимір буття. У кожного свій шлях. Хто може вмістити, хай вмістить...

***

Гріх духовно – це роз’єднання з Богом, вихід з себе, відсутність духовного відчуття…

***

Найперший і найважливіший духовний досвід – це досвід «народження згори» (одкровення серця). Входження в духовно-містичний вимір...
«Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства…» (Iван.3:3)

***

Мовчання – це можливість Богові бути почутим...

***

Будь-яку роботу виконуй як послух – з ретельністю і любов`ю. «Тож, коли ви їсте, чи коли ви п`єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть…» (1Кор.10:31)

***

«Тож пильнуйте, і кожного часу моліться, щоб змогли ви уникнути всього того, що має відбутись, та стати перед Сином Людським…» (Лук.21:36). Тут не заклик до недосипання, але до бадьорості духовної – усвідомленості, тверезіння розуму і духа. «Будьмо уважні!..»

***

Якщо ти віддав себе в руки Божі і живеш в духовному вимірі, то з тобою нічого не може статися окрім того, на що є воля Божа. Бог є любов (1Ів.4:16), цим і втішайся...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: