Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2032: Іди середнім шляхом


Іди середнім шляхом. В аскезі легко перемудрити, у кожного часу – своя правда...

***

Надмірна скорбота вгашає Дух. «Коли на те воля Божа піддати людину великим скорботам, то Він попускає впасти їй в руки слабкодухості. І та породжує долаючу її силу зневіри, в якій відчуває вона пригнічення душі, – і це є вкушання геєни; тому що звідси виливаються тисячі спокус: збентеження, роздратування, хула, скарга на долю, хибні помисли, переселення з однієї країни в іншу тощо...» (Преподобний Ісак Сирійський)

***

Ти знову впав? Встань, i подякуй Господу. Так набувається досвід...

***

Головне знайти внутрішню, духовну хвилю, і не сходити з неї. Завжди перебувати на духовній хвилі - це стабільність внутрішнього діяння. Стабільність – ознака якості...

***

Для недоброго – все недобре. «Гордого якщо й силою посадити в рай, він і там не знайде спокою, і буде незадоволений...» (Старець Силуан Афонський)

***

Бог є, нас ведуть і все буде добре. «І приймуть царство святі Всевишнього, і будуть міцно держати царювання аж навіки, і аж на віки віків…» (Даниїл 7:18)

***

Як відкрите дитя, спочатку скажи Богові: Господи, я люблю Тебе! – а тоді вже проси, чого хочеш…

***

Ревність в Біблії – це горливість, завзяття, старанність, піклування. «Ми ж бажаємо, щоб кожен із вас виявляв таку саму завзятість (ревність) на певність надії аж до кінця, щоб ви не розлінились, але переймали від тих, хто обітниці вспадковує вірою та терпеливістю…» (Євр.6:11,12)

***

Я захищаю не себе, я захищаю своє служіння. «Ось тому, мавши за милосердям Божим таке служіння, ми не тратимо відваги, але ми відреклися тайного сорому, не ходячи в хитрості та не перекручуючи Божого Слова, але з`явленням правди доручуємо себе кожному сумлінню людському перед Богом…» (2Кор.4:1,2)

***

Життя без любові – це життя без Бога. «Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога! Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов…» (1Iван.4:7,8)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: