Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2033: Кожен діє і розуміє в міру того, як може вмістити


Кожен діє і розуміє в міру того, як може вмістити. «Хто може вмістити, хай вмістить…» (Матв.19:12)

***

«Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий…» (Еф.2:8). Спасіння потрібно прийняти й засвоїти. Приймається воно покаянням, засвоюється ж – смиренням...

***

Понад усе на світі – навіть служіння (зовнішнє), – особисте спасіння. «Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?..» (Матв.16:26)

***

Понад усе на світі – навіть служіння (зовнішнє), – особисте спасіння. Особисте спасіння це і є – служіння...

***

Не надійтеся на князів та на синів людських, в них немає спасіння (Пс.145:3). Не шукайте прихильності ні в кого, навіть (особливо) у близьких. Хто хоче догодити людям, не може догодити Богові…
«Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим» (Гал.1:10).
«Ми говоримо так, не людям догоджуючи, але Богові, що випробовує наші серця…» (1Сол.2:4)

***

Шлях спасіння ясний і простий – це смирення. Він доступний кожному з нас, просто більшість людей не бажає смирятися. Бог же гордим противиться, а смиренним дає благодать (Як.4:6)...

***

Шлях спасіння ясний і простий – це смирення. Він доступний кожному з нас, просто більшість людей не бажає смирятися. «Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули…» (1Кор.11:30)

***

Початок любові – смирення. «Через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать (любові)…» (Як.4:6)

***

Початок смирення – покаяння. Отож, учиніть гідний плід покаяння – смирення (Матв.3:8)…

***

Початок любові – смирення, початок смирення – покаяння. «Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва…» (Як.2:26)
«Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов. Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа…» (2Петр.1:5-8)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: