Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2038: Щоб допомогти іншому


Щоб допомогти іншому, потрібно твердо стояти на ногах самому. «Лікарю, уздоров самого себе!..» (Лук.4:23)

***

Манна небесна – це благодать духовного пізнання. Цього хліба шукай, і не помилишся...
«І промовив Господь до Мойсея: Ось Я спускатиму вам дощем хліб із неба, а народ виходитиме й щоденно збиратиме, скільки треба на день, щоб випробувати його, чи буде він ходити в Моєму Законі, чи ні. І побачили Ізраїлеві сини, та й казали один до одного: Ман гу? (Що це?), бо не знали, що то. А Мойсей відказав їм: Це той хліб, що дав вам Господь на їжу. І назвав Ізраїлів дім ім`я тому: манна. Вона була, як коріандрове насіння, біла, а смак її, як тісто в меду» (Вих.16:4,15,31).
«Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове» (Рим.10:17).
«А Він хмарам (благодаті Святого Духа) згори наказав, і відчинив двері неба, і спустив, немов дощ, на них манну (духовного знання) для їжі, і збіжжя небесне (духовне) їм дав. Хліб ангельський (духовний) їла людина, Він послав їм поживи (духовної їжі) до ситості» (Пс.77:23-25).
«Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам: переможцеві дам їсти приховану манну (сокровенне знання), і дам йому білого каменя (віру, усвідомлення Христа), а на камені написане ймення нове, якого не знає ніхто, тільки той, хто приймає його («Я є», «Сущий», істинне наше «Я» – Вих.3:14)…» (Об.2:17)

***

Це хто як розуміє; Біблія відкривається в міру духовного рівня кожного...

***

Хто зриває «вершки», тому недоступні «корінці»; хто шукає на поверхні, тому закрита глибина...

***

Що добре одному, не обов`язково добре й іншому. «Слабого в вірі (як вам здається) приймайте без суперечок про погляди. Хто їсть, нехай не погорджує тим, хто не їсть. А хто не їсть, нехай не осуджує того, хто їсть, Бог бо прийняв його...» (Рим.14:1,3)

***

Кожен п`є воду зі свого джерела, але це не дає йому право плювати в колодязь іншого. «Ти хто такий, що судиш чужого раба? Він для пана свого стоїть або падає; але він устоїть, бо має Бог силу поставити його...» (Рим.14:4)

***

На смак і колір товаришів немає; не подобається – не їж. «Один бо вірує, що можна їсти все, а немічний споживає ярину…» (Рим.14:2)
«Я знаю, і пересвідчений у Господі Ісусі, що нема нічого нечистого в самому собі; тільки коли хто вважає що за нечисте, тому воно нечисте. Коли ж через поживу сумує твій брат, то вже не за любов`ю поводишся ти, не губи своєю поживою того, за кого Христос був умер» (Рим.14:14,15).
«Отож, не будемо більше осуджувати один одного, але краще судіть про те, щоб не давати братові спотикання та спокуси. Хто цим служить Христові, той Богові милий і шанований поміж людьми. Отож, пильнуймо про мир, та про те, що на збудування один одного! Не руйнуй діла Божого ради поживи…» (Рим.14:13,18-20)

***

Ця інформація для спів-радіючих і спів-відчуваючих. Решті – прохання не турбуватися...

***

Метелики довго не живуть, тому багато-хто воліють залишатися гусінню...

***

Неприємностей уникнути неможливо, це як іспит у школі. Інше питання, чи виявишся ти до нього готовим...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: