Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2071: Душевний намагається зрозуміти розумом


Душевний намагається зрозуміти розумом те, що розуміється лише серцем, духовно. Про це і слова Господні: «Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає…» (Матв.13:9)
«А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно…» (1Кор.2:14)

***

Природа будь-якої єресі проста: гординя – втрата благодаті – втрата духовного розуміння – єресь (грец. ???????, ha?resis – «лжевчення»)...

***

Віра – не в розумі, віра – в серці...
«І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій…» (1Кор.2:4,5)

***

Все зло – від несмиренності. Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать (Як.4:6)...

***

Слід розрізняти поняття «Церква» і «церковна організація». «І на скелі оцій (на камені віри смиренної) побудую Я Церкву Свою, і сили адові (сили гордині) не переможуть її…» (Матв.16:18)

***

Бог триєдиний – Отець, Син, Дух Святий, – і людина, за образом Божим, створена триєдиною. Людина є дух, який має душу (розум, волю, емоції) і живе в тілі...

***

Стежинок багато – дорога одна. «Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене…» (Iван.14:6)

***

Духовний закон по суті своїй один – закон смирення й любові (благодаті)...
«Якщо будете ви зберігати Мої заповіді (заповіді смирення), то в любові Моїй перебуватимете (в благодаті), як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його…» (Iван.15:10)

***

Закон любові простий: любов понад усе. «А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов…» (1Кор.13:13)

***

Зупинка в дорозі – це смерть. «Хто буде того дня на домі, а речі його будуть у домі, нехай їх забрати не злазить. Хто ж на полі, так само нехай назад не вертається, пам`ятайте про Лотову дружину!..» (Лук.17:31,32)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: