Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2086: Містичний досвід, про головне


Містичний досвід, про головне. Головне – це зберігання ума і священна молитва серця. Головне – це зберігання серця і чиста молитва духа. Головне – це зберігання духа і чиста молитва Христа. Безмовність споглядання...

***

Що є духовно розкол? А ось це: «Я Аполлосів, а я Кифин», «я віруючий, а я православний», «я канонічний, а я благодатний»... «Бо коли хто каже: Я ж Павлів, а інший: Я Аполлосів, то чи ж ви не тілесні?..» (1Кор.3:4)

***

Моє служіння – служіння апостольське. Відродження віри смиренної, що чинна любов`ю...

***

Усе впирається в любов. Любов рухає світом. Бог є любов…

***

Коли мене запитують: «навіщо ти взимку ходиш занурюватися в ополонку, навіщо тобі це потрібно?» – я відповідаю разом зі святим старцем: «виснажую того, хто мене виснажує». Закон плоті, гординю, лінощі та лукавство мої... (Християнство. Рівень діяння.)
«Виходячи з келії, старець завжди ніс за плечима торбу, де лежало Євангеліє і вантаж з каменів і піску. На питання, навіщо він це робить, святий смиренно відповідав: “виснажую того, хто мене виснажує”...» (Житіє преподобного Серафима, Саровського чудотворця)

***

Просвітлений Духом опускає очі свої долу, подібно до Мойсея, що покривав лице своє покривалом...
«А коли Мойсей входив перед Господнє лице на розмову з Ним, то здіймав покривало аж до свого виходу. І він виходив, і говорив до Ізраїлевих синів, що було наказано йому. І бачили Ізраїлеві сини лице Мойсеєве, що променіло лице Мойсеєве. І Мойсей знов накладав покривало на лице своє аж до відходу свого, щоб говорити з Ним…» (Вих.34:34,35)

***

Істинний подвижник – це духовний смертник. Він щодень помирає, в тому числі і буквально...

***

Мій гріх: не навчився я зміїної мудрості (гнучкості), і лише трохи – голубиної простоти (смирення, відречення, щирість). За що і страждаю...
«Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки…» (Матв.10:16)

***

Бог є все. Ідея єдинобожжя – в цьому...

***

Бог є все. Прийняти Бога – означає прийняти все. Стати Богом – значить стати всім...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: