Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2106: «Не здаватися, не здаватися...»


«Не здаватися, не здаватися...» Невірно! Саме здаватися. На волю Божу...

***

Від молитви серця ще ніхто не пошкодився. «Завжди радійте. Безперестанку моліться. Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі. Духа не вгашайте…» (1Сол.5:16-19)

***

Є різні форми свідомості: розум (зовнішній ум), ум (внутрішній), дух. Дух – це вища форма свідомості...

***

Якщо людина смиряється, це і є «справді духовна людина». Смирення – Шлях. «Через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать…» (Як.4:6)

***

Не буває надмірної надії; буває надія неправдива, зваба духовна. Це коли ти вважаєш себе достойним благодаті…

***

Про друге пришестя Ісуса Христа. Насправді Христос нікуди й не уходив. Він всюди є і все наповнює, як і сказав Він до учнів Своїх: «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку» (Матв.28:20). Таємниця, захована від віків і поколінь, а тепер виявлена Його святим, а вона: Христос (Бог) в нас, надія слави... (Кол.1:26,27)

***

Про свій містичний досвід говори з обережністю – є речі, про які не варто особливо поширюватися, краще помовчати. Не твоє це, Інший дав, може й забрати, якщо що...

***

Бог простий, і сповідатися треба просто. «Де просто, там ангелів зо сто...» (Старець Амвросій Оптинський)

***

Бог простий, і висловлюватися треба просто. «Де просто, там ангелів зо сто, а де замудро, там жодного... Де немає простоти, там сама пустота...» (Старець Амвросій Оптинський)

***

Над усе – практика смирення. Тут двері...


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: