Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2112: Не треба відкидати традицію, треба не прив`язуватися до неї


Не треба відкидати традицію, треба не прив`язуватися до неї. Традицію створюють люди. Христос помер за свободу духу, а не за рабство обрядовір`я...

***

Мене цікавить не «дух традиції», але дух смиренномудрості і містичний досвід Східної Церкви. У цьому Православ`я...

***

Ось справжній вираз «єдності духа в союзі миру» (Еф.4:3): «В головному – єдність, у спірному – свобода, і в усьому – любов...» (Блаженний Августин)

***

Питання атеїстам. Ви дійсно вважаєте, що сенс життя – це просто їсти, пити, полегшуватися від з`їденого і випитого, а в проміжках розмножуватися? Що пошук внутрішньої гармонії, вищого знання, просвітлення, любові досконалої – це тільки для віруючих?..

***

У рядку «Причина розлучення» – замість: «Не зійшлися характерами» слід писати: «Гординя»...

***

Прагнення до досконалості закладено в нас Творцем...

***

Початок покаяння – відчуття власної недосконалості (гріховності, неправильності, нечистоти) та щире бажання спасіння. Розкритися перед небом у покаянні, самозреченні та любові, назустріч Богові і стихії! «В руки Твої, Господи, віддаю дух, душу й тіло мої – здоров’я моє, сім’ю мою, роботу мою, достаток, добробут та безпеку мої. Ти ж мене благослови, Ти мене помилуй, і життя вічне даруй мені. Амінь…» (Молитва самозречення, на відкриття серця)

***

«І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить…» (Iван.8:32). Це і є спасіння. Від страху і тривоги, від гніву і роздратування, від гордості і образи, від спокус і пристрастей. Від невігластва, від болю, від страждань. Свобода від смерті...

***

Так, гени – велика річ. Погані гени – на труд помножте. «І коли сієш, то сієш не тіло майбутнє, але голе зерно, яке трапиться, пшениці або чого іншого, – і кожному зерняті тіло його. Не кожне тіло однакове тіло. Є небесні тіла й тіла земні, але ж інша слава небесним, а інша земним. Інша слава для сонця, та інша слава для місяця, та інша слава для зір, бо зоря від зорі відрізняється славою…» (1Кор.15:37-41)

***

Не важливо – хто сказав, важливо – що. У Бога все одно, бо все з єдиного Джерела. «Хтось десь засвідчив був, кажучи…» (Євр.2:6)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: