Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2227: Бог завжди тут


Бог завжди тут. Молитва є сприйняття, здатність відчувати, зв`язок...

***

Смирення (недіяння) – це нічого не робити від свого его, від свого «я хочу». Робити безпристрасно. Без уваги на результат. Усвідомлено...
«Віра без діл мертва (Як.2,26); а діла віри суть: любов, мир, довготерпіння, милість, смирення, упокоєння від усіх діл (недіяння), як і Бог спочив від Своїх діл, несення хреста і життя по духу. Тільки така віра порахується в правду. Справжня віра не може бути без діл; хто істинно вірує, той неодмінно має і діла...» (Преп. Серафим Саровський)

***

Усі біди від несмиренності – бажання і страху, нетерпіння і невдоволення...

***

Постійно перевіряй, чи усвідомлений ти. Усвідомлення – це і є смирення...
«Щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім...» (Еф.3: 16)

***

Бог створив нас з нічого – якщо Радість можна назвати «ніщо». Благодать вимірюється глибиною радості...

***

Віра – це усвідомленість. Постав «усвідомленість» у кожний вірш Святого Письма там, де написано «віра»…
«Тоді підійшли учні насамоті до Ісуса й сказали: Чому ми не могли його вигнати? А Він їм відповів: Через ваше невірство (вашу неусвідомленість). Бо поправді кажу вам: коли будете ви мати віру (усвідомлення), хоч як зерно гірчичне, і горі оцій скажете: Перейди звідси туди, то й перейде вона, і нічого не матимете неможливого» (Матв.17:19,20).
«Тоді Він доторкнувся до їхніх очей і сказав: Нехай станеться вам згідно з вашою вірою (згідно з вашою усвідомленістю)...» (Матв.9:29)

***

Віра є усвідомленість. Зберігати віру – означає зберігати усвідомленість…

***

Придушення не вирішує проблему (страху, образи, бажання), придушення заганяє її в підсвідомість. Проблему вирішує розчинення, перевищення, трансформація благодаттю...

***

Ісихазм є безмовність усвідомлення. «Огородися мовчанням і дослухайся до себе...»

***

Я проповідую «тверду їжу», для тих, хто має вуха, щоб слухати (Матв.11:15)...
«Тому полишімо початки науки Христа, та й звернімося до досконалости (до суті, до усвідомлення), і не кладімо знову засади покаяння від мертвих учинків та про віру в Бога, науки про хрищення, про покладання рук, про воскресіння мертвих та вічний суд. Зробимо й це, коли Бог дозволить…» (Євр.6:1-3)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: