Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2235: Воля є зусилля, сила


Воля є зусилля, сила. «Хай буде воля Твоя» – тут «Хай буде сила Твоя»...

***

На початку було слово. «Запитують – відповідай, не запитують – мовчи» (Преподобний Йосип Волоцький). Початок смирення (недіяння)...

***

Молитва і є Бог – в цьому суть «ім`ябожжя». Молитва як розчинення в Бозі...
«Чи вважаю я, що ім`я Боже є четвертим Божеством? Відповідаю – зовсім ні. Ніколи це богохульне вчення не тільки тепер, а й у все моє життя не знаходило місця в моєму внутрішньому світі, навіть і на одну мить... Чи обожнюю я звуки і букви імені Божого і що я розумію під Ім`ям Божим? – Кажучи "Ім`я Боже Сам Бог", я розумів не звуки і букви, а ідею Божу, властивості і дійства Божі, якості природи Божої... Це поняття для молитвеника вельми важливе, а саме: закликаючи ім`я Боже, щоб він не думав, що закликає кого іншого або б`є словами марно по повітрю, але саме закликає Його Самого... А звуками ми тільки вимовляємо, називаємо або закликаємо ім`я Боже... буквами ж накреслюємо його, тобто зображуємо, пишемо; але це є тільки зовнішня сторона імені Божого, а внутрішня – властивості або дійства, які ми зодягли в цю форму вимови або письма. Але й перед цією формою справжні послідовники Христа Ісуса завжди благоговіли і шанували її нарівні зі святим хрестом і святими іконами... [Ім`я Боже] саме по собі завжди святе, славне і рятівне; на нас же справляє дію, залежно від нашого відношення до нього...» (Схимонах Іларіон)

***

Піст і молитва – не шлях, піст і молитва – засіб. Допомога для душі...

***

Коли людина тоне, чи розмірковує вона про долі цього світу?..

***

Смирення є переміна «Я хочу» на «В руки Твої, Господи»...
«В руки Твої, Господи, віддаю дух, душу й тіло мої: здоров`я моє, сім`ю мою, служіння моє (роботу мою), достаток, добробут та безпеку мої. Ти ж мене благослови, Ти мене помилуй, і життя вічне даруй мені. Амінь...» (Молитва самозречення, на відкриття серця)

***

Кожному своє: земним – земля, небесним – небо...

***

Тілесні асоціюють себе з тілом. Навіть по смерті...

***

Бог проявлений є Світло, Бог непроявлений є Морок. Обоження – це Світло...

***

Коли диявол не може дістати служителя (подвижника) зсередини, він озброюється на нього ззовні...
«Блаженні ви будете, коли люди зненавидять вас, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім`я ваше за Людського Сина. Радійте того дня й веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах. Бо так само чинили пророкам батьки їхні…» (Лук.6:22,23)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: