Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ОЧІКУЙТЕ, РОЗДІЛ
ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Запис №2238: Якщо правда вгашає Дух


Якщо правда вгашає Дух, хай згине така правда...

***

Не можу виконати заповіді. Христос в мені може...

***

Довге перебування в області низьких частот душі (в області пристрастей) виробляє інерцію (силу звички). Дана інерція долається тільки іншою інерцією (звичкою), високої частоти. Навиком молитви. Інерцією благодаті...

***

Пристрасть і молитва – лід і вогонь, дві речі несумісні. В силу різних частот їхньої дії...

***

Вгашання благодаті відбувається в силу накладання частот. Зло – все, що вгашає Дух... (Лук.21.34)
«Не лише безмовник або послушник, а й ігумен, настоятель над багатьма, – і він, усе влаштовуючи, повинен бути безтурботним, тобто вільним від сумної турботи про життєві потреби. Бо якщо турбуємося, то виявляємося злочинцями Заповіді Божої, яка говорить: Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? Бо ж усього того погани шукають (Мв.6.32). – І ще: Уважайте ж на себе, щоб ваші серця не обтяжувалися ненажерством та п`янством, і життєвими клопотами (тобто зовнішніми). (Лк.21.34).
У кого помисел зайнятий піклуванням про життєві речі, той не вільний, бо піклування про них тримає його в своїх руках і робить рабом своїм – для себе він піклується про них, чи для інших. Вільний же від цього – ні для себе, ні для інших не клопочеться про житейське, чи то він єпископ, чи диякон, чи ігумен. Але й недбалим він ніколи не буває і ні про що, навіть найостанніше і незначне, жодного недбальства не виявляє; а по-Божому все роблячи і влаштовуючи, про все безпечальним перебуває, – і це на все життя.
Дивися, не знищ свого дому, бажаючи побудувати дім ближнього. Важка це справа і не зручно здійснюється; тому остережися, аби не вийшло так, що, взявшись за це, ти свій дім розорити розориш, але й того дім побудувати ніяк не зможеш...» (Преподобний Симеон Новий Богослов. «Діяльні і богословські розділи»)

***

Протистояння добра й зла – це протистояння частот. Високих і низьких...

***

Все добре, бо доцільно...

***

Ніщо так не вгашає дух, як суєта і пустомовство. Тому й усамітнення і мовчання...

***

Милістю Божою голос духа усе ж пробивається крізь голос мого его. Завдяки немічності моїй я не сильно пручаюся Богові...

***

А що, Бога немає? Тоді чому я повинен говорити (діяти) від ума?..
«Коли я говорив від свого ума, то бували помилки...» (Преп. Серафим Саровський)


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: