Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.

Сайт, на якому Ви знаходитесь, являється електронною версією Біблійної школи духовного вдосконалення Єпископа Олега (Ведмеденка), яка діє починаючи з 1997 року.

За період свого функціонування Біблійна школа стала воістину школою смиренномудрості та джерелом благодаті для багатьох слухачів, основний склад яких усе ж становить інтелігенція.

Основний напрямок діяльності Школи – дослідження та проповідь слова Божого по-духу, а також досягнення найпотаємнішого, містичного його змісту (більш детально про цю місію Ви можете дізнатися з рубрики "Про нас").

За роки існування Біблійної школи досліджено книги т. зв. "малих пророків" – Амоса, Овдія, Йони, Михея, Наума, Авакума, Софонії, Огія, Захарія, Малахії, а також докладно розглянуто й витлумачено книгу Відкриття св. апостола і євангеліста Івана Богослова (Апокаліпсис). (Див. розділ "Аудіо і відео (архів)")

Завершилась праця над першою книгою Нового Завіту – Євангелієм від Матвія (її плоди ми пропонуємо до Вашої уваги в розділі "Лекції", а також "Аудіо і відео (архів)"). Нині досліджується відправна книга Біблії – Буття (матеріали наразі існують лише у форматі аудіо та відеозапису – радимо Вам їх замовити /див. "Книги, аудіо та відеозаписи" - у високій якості/, або ж завантажити безкоштовно на нашому сайті - "Аудіо і відео (архів)").

На заняттях активно працює 5 груп та секторів:

• група милосердя (щоквартальний збір пожертв для нужденних);

• група здоров'я (діагностика, практичні поради, лікувальний масаж тощо);

• група відео та звукозапису лекцій і проповідей та комп’ютерного набору;

• група підтримки Інтернет-сайту;

• прес-служба Біблійної школи.

Утім, лише цим наша діяльність не обмежується. Віддзеркаленням тієї духовної інформації, яка постає на лекціях, є телепрограма "Духовність". Транслюється на Україну, частину Росії, Білорусії та Європи (телеканал "CNL-Україна") і Канаду (телеканал "New Ukraine"). Автором та ведучим її є Єпископ Олег. Також чисельні газетні публікації в регіональних та республіканських виданнях.

Вийшли з друку книга проповідей Олега Ведмеденка "КЛЮЧ ДАВИДІВ" (256 стор.), посібник з духовного діяння "НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ..." (104 стор.) і дві книги з серії "Відповіді священнослужителя": "ІЩЕ НІЧ..." (180 стор.) та "СМАК БЛАГОДАТІ" (160 стор.). Книжки українською мовою. Їх Ви можете замовити та отримати рекомендованою бандероллю по пошті. Більш детально про це – читайте у розділі "Книги, аудіо та відеозаписи".

Наша фонотека постійно поповнюється аудіо та відеозаписами проповідей та лекцій владики Олега, які можна придбати безпосередньо в храмі. Замовити їх можна і поштою (див. розділ "Книги, аудіо та відеозаписи" нашого сайту), а також завантажити безкоштовно в розділі "Аудіо і відео (архів)".

Систематично друкуються конспекти лекцій.

Наша Біблійна школа активно представлена і в соціальних мережах. Створено дві духовні групи (Vkontakte і на Facebook), також персональні блоги Єпископа Олега (Ведмеденка) у восьми найбільш популярних інтернет-мережах (Twitter, Facebook, YouTube, Mail.Ru, Vkontakte, Однокласники, RuTube і Google +), що дає можливість безпосереднього спілкування . Внизу кожної сторінки нашого сайту Ви можете знайти кнопки-посилання на ці ресурси. Додавайтеся ...

Біблійна школа Єпископа Олега (Ведмеденка) не одержує постійної фінансової підтримки від будь-яких церковних або світських структур – наші програми благословляють своїми молитвами та коштами ті вірні, чиї серця відкрив для цього Господь.

Хто має можливість та бажання підтримати справу відродження духовного вчення Христового
та Церкви власною пожертвою, можуть зробити це за допомогою поштового переказу на адресу Біблійної школи (Єпископу Олегу Ведмеденку, а/с 18, Луцьк-21, Україна, 43021) з поміткою: “Пожертва”, “Десятина”, або “На підтримку сайту”, або ж перерахувавши кошти на наступні рахунки: 

У гривнях – картковий (Приватбанк): 4149497100277005, Ведмеденко Олег Валентинович.

Платіжні реквізити для отримання SWIFT у доларах:
BENEFICIARY: VEDMEDENKO OLEG
IBAN: UA293052990004149497844161440
ACCOUNT: 4149497844161440
BANK OF BENEFICIARY (Банк одержувача): PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK (Банк-кореспондент): JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT (Рахунок Банку одержувача в Банку-кореспонденті): 0011000080

Платіжні реквізити для отримання SWIFT у євро:
BENEFICIARY: VEDMEDENKO OLEG
IBAN: UA943052990004149497844683294
ACCOUNT: 4149497844683294
BANK OF BENEFICIARY (Банк одержувача): PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK (Банк-кореспондент): Commerzbank AG Frankfurt am Main
Germany, SWIFT CODE: COBADEFF
CORRESPONDENT ACCOUNT (Рахунок Банку одержувача в Банку-кореспонденті): acc № 400 8867004 01

Рахунок WebMoney:
U676324189899
Z142254205725
R358007239624


МИ МОЛИМОСЯ ЗА ЖЕРТВОДАВЦІВ СПРАВИ БОГОПІЗНАННЯ ТА ЇХНІ СІМ’Ї ПОСТІЙНО.

"Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте, – промовляє Господь Саваоф: чи Небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір?" (Малахії, 3 розділ, 10 вірш).


На жаль, за допомогою електронної версії неможливо повністю передати усю атмосферу живої проповіді. Втім, ми все ж сподіваємося – хай і у такий, недосконалий спосіб, але донести до Вас глаголи, які зворушили серця уже багатьох християн...


РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ ГРОМАДИ “ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ”:

Неділя та святкові дні: літургія – поч. 09:00 год.

Після літургії: освячення води, панахида, молебні на всяку потребу.

Кожна перша неділя місяця – акафіст перед чудотворною іконою “НЕВИПИВАНА ЧАША” за тих, хто потерпає від пияцтва, куріння та наркоманії (після літургії).

Адреса проведення богослужінь: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27.


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ:

Заняття Недільної школи для дітей відбуваються щонеділі о 12-00 (одразу по закінченні літургії) за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27.

Займаються дві вікові групи: молодша (діти віком від 6 до 10 років) та старша (від 11 до 16 років).

Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: