Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.

Сайт, на якому Ви знаходитесь, є електронною версією Біблійної школи духовного вдосконалення Єпископа Олега (Ведмеденка), що діє починаючи з 1997 року.

За період свого функціонування Біблійна школа стала воістину школою смиренномудрості та джерелом благодаті для багатьох слухачів, основний склад яких усе ж становить інтелігенція.

Головний напрямок діяльності Школи — дослідження та проповідь слова Божого по-духу, а також досягнення найпотаємнішого, містичного його змісту (більш детально про цю місію Ви можете дізнатися з рубрики «ПРО НАС»).

За роки існування Біблійної школи досліджено книги т. зв. "малих пророків" – Амоса, Овдія, Йони, Михея, Наума, Авакума, Софонії, Огія, Захарія, Малахії, а також докладно розглянуто й витлумачено книгу Відкриття св. апостола і євангеліста Івана Богослова (Апокаліпсис). (Див. розділ «АУДІО І ВІДЕО (АРХІВ)»

Завершилася праця над першою книгою Нового Завіту — Євангелієм від Матвія (її плоди ми пропонуємо до Вашої уваги в розділі «ЛЕКЦІЇ (ТЕКСТ)», а також «АУДІО І ВІДЕО (АРХІВ)»). Нині досліджується відправна книга Біблії — Буття (матеріали наразі існують лише у форматі аудіо та відеозапису — див. «АУДІО І ВІДЕО (АРХІВ)»).

На заняттях активно працює 5 груп та секторів:

• група милосердя (щоквартальний збір пожертв для нужденних);

• група здоров'я (діагностика, практичні поради, лікувальний масаж тощо);

• група відео та звукозапису лекцій і проповідей та комп’ютерного набору;

• група підтримки Інтернет-сайту;

• прес-служба Біблійної школи.

Утім, лише цим наша діяльність не обмежується. Віддзеркаленням тієї духовної інформації, яка постає на лекціях, є телепрограма «Духовність» (телеканал "CNL-Україна"), автором та ведучим якої є Єпископ Олег.. Транслюється на Україну, частину Росії, Білорусії та Європи. Також чисельні публікації в регіональних та республіканських ЗМІ.

Вийшли з друку книга проповідей Олега Ведмеденка «КЛЮЧ ДАВИДІВ» (256 стор.), посібник з духовного діяння «НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ...» (104 стор.), дві книги з серії «Відповіді священнослужителя»: «ІЩЕ НІЧ...» (180 стор.) та «СМАК БЛАГОДАТІ» (160 стор.), перша книга з серії «Духовний щоденник»: «ДУХОВНІ ДОРОГОВКАЗИ» (324 стор.) та посібник з літургики «ПОЯСНЕННЯ ЦЕРКОВНИХ БОГОСЛУЖІНЬ» (180 стор.). Книги українською мовою (в електронному форматі є переклад російською). Їх Ви можете замовити та отримати рекомендованою бандероллю поштою. Більш детально про це — читайте у розділі «КНИГИ».

Наша аудіо та відеотека постійно поповнюється записами проповідей владики Олега, які можна почути безпосередньо в храмі. Переглянути і скачати їх можна їх можна на нашому каналі в YouTube: https://www.youtube.com/c/OlegVedmedenko та на сторінці «ПРОПОВІДІ (ВІДЕО)» нашого сайту.

Наша Біблійна школа активно представлена і в соціальних мережах. Створено три духовні групи (Vkontakte, в Однокласниках і на Facebook), також персональні блоги Єпископа Олега (Ведмеденка) у найбільш популярних інтернет-мережах (Twitter, Facebook, YouTube, Vkontakte, Однокласники, Blogger і livejournal (ЖЖ) ), що дає можливість безпосереднього спілкування. Працює Telegram канал. Внизу кожної сторінки нашого сайту Ви можете знайти кнопки-посилання на ці ресурси. Додавайтеся ...

Біблійна школа Єпископа Олега (Ведмеденка) не одержує постійної фінансової підтримки від будь-яких церковних або світських структур – наші програми благословляють своїми молитвами та коштами ті вірні, чиї серця відкрив для цього Господь.

Хто має можливість та бажання підтримати справу відродження духовного вчення Христового
та Церкви власною пожертвою, можуть зробити це за допомогою поштового переказу на адресу Біблійної школи (Єпископу Олегу Ведмеденку, а/с 18, Луцьк-21, Україна, 43021) з поміткою: “Пожертва”, “Десятина”, або “На підтримку сайту”, або ж перерахувавши кошти на наступні рахунки: 

У гривнях – картковий (Приватбанк): 5168 7451 1521 7728 Ведмеденко Василь Олегович.

або за реквізитами:

установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
отримувач платежу: ВЕДМЕДЕНКО ВАСИЛЬ ОЛЕГОВИЧ
IBAN: UA133052990262016400915303164
рахунок отримувача: 262016400915303164
валюта карти: UAH
РНОКПП отримувача: 3440900232

МИ МОЛИМОСЯ ЗА ЖЕРТВОДАВЦІВ СПРАВИ БОГОПІЗНАННЯ ТА ЇХНІ СІМ’Ї ПОСТІЙНО.

"Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте, – промовляє Господь Саваоф: чи Небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір?" (Малахії, 3 розділ, 10 вірш).


На жаль, за допомогою електронної версії неможливо повністю передати усю атмосферу живої проповіді. Втім, ми все ж сподіваємося – хай і у такий, недосконалий спосіб, але донести до Вас глаголи, які зворушили серця уже багатьох християн...


РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ ГРОМАДИ “ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ”:

Неділя та святкові дні: літургія – поч. 09:00 год.

Після літургії: освячення води, панахида, молебні на всяку потребу.

Кожна перша неділя місяця – акафіст перед чудотворною іконою “НЕВИПИВАНА ЧАША” за тих, хто потерпає від пияцтва, куріння та наркоманії (після літургії).

Адреса проведення богослужінь: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27.


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ:

Заняття Недільної школи для дітей відбуваються щонеділі о 12-00 (одразу по закінченні літургії) за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27.

Займаються дві вікові групи: молодша (діти віком від 6 до 10 років) та старша (від 11 до 16 років).

Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: