Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
12-ТА РІЧНИЦЯ БІБЛІЙНОЇ ШКОЛИ
Біблійна школа духовного вдосконалення протоієрея Олега Ведмеденка займається дослідженням шляхів внутрішнього вдосконалення людини через вивчення слова Божого по духу: як форми, так і змісту Писань (духовна символіка та містичний смисл сакральних текстів).


Школа являє собою сучасний богословський напрям, який продовжує традиції (використовує методу) Олександрійсько-Каппадокійської школи богослів'я, вчителями якої були Василій Великий, Григорій Богослов, Григорій Ниський, Климент Олександрійський, Пантен та Оріген, та розглядає світоглядні питання через призму сучасних наукових знань.


Вважається, що наука і релігія протиставлені одна одній. Насправді ж правдива наука ніколи не суперечила правдивій релігії, а правдива релігія – науці. Тлумачення Слова Божого по духу дає логічні й абсолютно довершені відповіді, повністю прийнятні для неупередженого шукача істини.


На відміну від узвичаєних сьогодні трактувань наша школа тлумачить Біблію по духу, за словом Григорія Богослова: "Крізь букву проникай у внутрішнє", втім, не відкидаючи букви там, де вона не суперечить духові Писання. Таким чином, ми розглядаємо Біблію як чотиривимірну Книгу, яка має буквально-історичний, морально-етичний, духовно-символічний та найглибший і найважливіший – містичний зміст.


Традиційне буквальне тлумачення Біблії породжує багато протиріч, що змушує таких тлумачів "зшивати" те, що не зшивається. Інколи це призводить навіть до спроб ревнителів букви "виправдовувати" Самого Бога, Його дії та слова, хоч в дійсності Господь не потребує жодних виправдань.


Таким чином, основною ідеєю Біблійної школи протоієрея Олега Ведмеденка являється відродження духовного вчення Христового.


За період свого функціонування Біблійна школа стала воістину школою смиренномудрості та джерелом благодаті для багатьох слухачів, основний склад яких усе ж становить інтелігенція.


Доказом популярності її є той факт, що актовий зал готелю «Профспілковий» у Луцьку, де щонеділі о 17.00 розпочинаються заняття, і який вміщує близько 300 слухачів, є завжди повним.


За роки існування Біблійної школи досліджено книги т. зв. "малих пророків" – Амоса, Овдія, Йони, Михея, Наума, Авакума, Софонії, Огія, Захарія, Малахії, а також докладно розглянуто й витлумачено книгу Відкриття св. апостола і євангеліста Івана Богослова (Апокаліпсис).


Завершилась праця над першою книгою Нового Завіту – Євангелієм від Матвія (її плоди ми пропонуємо до Вашої уваги в розділі "Лекції"). Нині досліджується відправна книга Біблії – Буття (матеріали наразі існують лише у форматі аудіо та відеозапису – радимо Вам їх замовити /див. розділ "Книги, аудіо та відео" нашого сайту/).


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: