Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ЛАУРЕАТАМ ПРЕМІЇ ІМ. ІВАНА ФРАНКА
Київ, 18 серпня 2009 року,


Міжнародний виставковий центр (ст. метро “Лівобережна”).


У цей день в присутності гостей та учасників V Київської Міжнародної Книжкової Виставки-ярмарку в павільйоні Виставкового центру відбулося вручення премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.


Цього року на здобуття премії було висунуто 62 роботи авторів із Києва та 17 областей України.


Лауреатами премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності за 2009 рік визнано роботи у 4-х номінаціях:


«За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації», «За кращий твір у телевізійній сфері», «За кращий твір у радіомовній сфері», «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».


Крім того, Комітет вирішив відзначити спеціальними дипломами чотири роботи, зокрема публікацію «Сенс життя, або в чому вона, національна ідея?»


(автор – Олег Ведмеденко, священнослужитель, член НСЖУ, м. Луцьк).



Рішенням Комітету з Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності (протокол №1 від 17 червня 2009 року) протоієрея Олега Ведмеденка нагороджено відзнакою Державного комітету телебачення та радіомовлення України “за сприяння утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, внесок у демократизацію українського суспільства”.


Нагороди вручали: виконуючий обов’язки Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Голова Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Анатолій Мураховський,


та директор Департаменту видавничої справи та преси Держтелерадіо України Валентина Бабилюлько.



Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: