Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
НЕДІЛЬНА ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ
Недільна школа для дітей створена і діє при громаді “Христового Воскресіння” м. Луцька (настоятель – протоієрей Олег Ведмеденко) з самого початку її заснування, власне одразу після реєстрації у 2006 році.


В школі навчаються діти двох вікових груп: молодша – від 6 до 10 років, і старша, відповідно – від 11 до 16.


Навчання в Недільній школі, певна річ, безкоштовне.


Безпосередньо даний проект очолює сестра Надія Потоцька (директор Недільної школи), за фахом – вихователь дошкільних закладів (вона ж веде і молодшу групу школи, учні 6-10 років).


Їй допомагає (веде старшу групу, учнів 11-16 років) сестра Тетяна Мачульська, за фахом – викладач середньо-освітніх шкіл.


Обидва педагога мають відповідну духовну освіту, отримали посвідчення викладачів християнської етики на заняттях Біблійної школи духовного вдосконалення.


Заняття відбуваються щонеділі о 12-00 (одразу по завершенні літургії).


Основна мета навчання – виховання дітей у дусі смирення й любові, наука духовного розуміння Святого Письма, прищеплення в юному віці високих християнських цінностей – віри в Бога та милосердя.


Творчий підхід до занять, ігрова форма навчання (ігри з використанням паперу, природних матеріалів, аплікації, малювання), перегляд інтересних відео та мультфільмів на релігійну тематику тощо цікавлять і заохочують учнів.


Адреса проведення занять: м. Луцьк, вул. Зв'язківців, 1 (територія “Таксосервису”, за “Рівненським” кладовищем).


Вхід вільний. Ми раді усім діткам, що шукають правди Божої.
Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: