Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
Акафіст перед іконою Богородиці «НЕВИПИВАНА ЧАША»
Ісус сказав: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матвія 11:28).


Щоразу нас кличе Господь до храму, щоб умити наші духовні рани, втішити, очистити та надихнути Духом Святим.


Кожної першої неділі місяця по завершенні літургії і проповіді в храмі громади «Христового Воскресіння», відбувається особливе служіння — акафіст перед чудотворною іконою «НЕВИПИВАНА ЧАША» за тих, хто потерпає від духів злоби піднебесних пияцтва, куріння та наркоманії.


Майже у кожного є знайомий або ж родич, одержимий якоюсь згубною пристрастю. Пам'ятаючи слова Євангельські: «Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового.» (до Галатів 6:2). Ми підносимо молитви до Бога за тих, хто цього потребує зі сподіванням на поміч.

Хай Всемилостивий Господь простить і благословить кожного, за кого молились, адже словами апостола нас закликає Господь: «...моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!» (послання Якова 5:16).

Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: