Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ПОШУК В РОЗДІЛІ СТАТТІ:

Стаття № 118: НЕ ВИПРОМІНЮВАТИ ЗЛО!


Не випромінювати зло! – ось перше гасло християнина. У цьому – шлях нашого спасіння. Випромінюючи зло ми, згідно з законом спорідненості (“споріднене шукає спорідненого”), стягуємо на себе зло вселенське. Воно ж руйнує як дух наш (власне, наше “я”), так і душу (тонке, ефірне тіло) і біологічне тіло людини (через хвороби, страждання тощо). “Хто сіє вітер – той пожне бурю”. Нам просто невигідно бути злими!

Ідея невипромінювання зла – суть головна ідея Нового Заповіту. Старий Завіт навчав НЕ ЧИНИТИ ЗЛА; Новий же – НЕ ВИПРОМІНЮВАТИ ЙОГО. Старий – “Не вбивай”; Новий – “Навіть не гнівайся”. Старий – “Не кради”, “Не чини перелюбу”; Новий – “Не дивися з пожадливістю”.

Старий Заповіт бореться зо гріхом, Новий – з пристрастями, як причиною гріха. Старий Заповіт не спасає, він веде до спасіння, яке заховується в Новому Заповіті: власне в ідеї смирення, яке і є – невипромінювання зла.

Смирення – це невипромінювання зла, любов же – випромінювання добра. Тому задача номер один для нас – смирятися, не випромінюючи зло; задача номер два – перебувати в любові, випромінюючи добро.

Що таке зло і що – добро? Усе, що вгашає Дух Святий, є зло; усе ж, що здобуває Його, – добро. Тож зло – це не лише гнів і роздратування, але й страх і тривога, гордість і образа, пожадання тілесні, пристрасті душевні, суєта мирська (розсіяність, поспіх, пустомовство) і навіть перевтома, через яку також угашається Дух...

Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: