Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ПОШУК В РОЗДІЛІ СТАТТІ:

Стаття № 217: Премудрість, станьмо просто!..


1. Христос є СмиренняТак сказав Господь Бог:«Я дорога, і правда, і життя» (Євангеліє Від Івана, 14 розділ, 6 вірш).

«Навчіться від Мене, бо Я тихий і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим» (Від Матвія, 11.29).

«Шукайте Господа всі покірні землі, хто виконує право Його. Шукайте правди, шукайте смирення...» (Софонія, 2.3)

«Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать...» (Послання апостола Якова, 4.6)

«Ось Агнець Божий (агнець, або ягня – символ смирення, найсмиренніше створення на землі. – О.В. ), що на Себе гріх світу бере (що віддав своє життя, аби явити нам шлях спасіння. – О.В.)...» (Від Івана, 1.29)

«Він є камінь (камінь смирення, камінь спасіння. – О.В. ), що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним, і немає ні в кім іншім спасіння...» (Дії святих апостолів, 4.11)

«А ми проповідуємо Христа розп'ятого (смиренного. – О.В. ), для юдеїв (для віруючих. – О.В. ) спокуса, а для греків (для невіруючих. – О.В. ) – безглуздя; для самих же покликаних (до спасіння. – О.В. ), юдеїв та греків, – Христа, Божу силу і Божу премудрість...» (Перше послання апостола Павла Коринфян, 1.23,24)

«Я двері (двері смирення. – О.В. ): хто увійде Мною, той спасеться, і ввійде (в царство Духа, в царство Світла, в царство Боже. – О.В. ), і вийде (з пекла пристрастей і бажань, з країни рабства гріха, з влади князя світу цього. – О.В. ), і пасовисько (благодаті. – О.В. ) знайде...» (Від Івана, 10.9)

«Істинно, істинно кажу вам: хто не дверима (смирення. – О.В. ) входить в кошару (в церкву Божу святу. – О.В. ), але перелазить деінде, той злодій і розбійник (бо обкрадає самого себе, позбавляє себе спасіння. – О.В. )» (Від Івана, 10.1).

«Лагідний і смиренний серцем Христос, і той, хто має Його мешканцем, знає, що через Нього він отримав і смиренність; краще ж, що смирення – це Сам Він... » (Преподобний Симеон Новий Богослов. Божественні Гімни)

2. Де смирення – там і ХристосТак сказав Господь Бог:«Бо де двоє чи троє зібрані в Моє ім'я (в ім'я смирення й любові. – О.В. ), там Я серед них...» (Від Матвія, 18.20)

«Бо так промовляє Високий і Піднесений, що повіки живе, – Святий ім'я Його: Я живу на висоті небес і в святині, також із сокрушенними та смиренними духом, щоб оживляти дух смиренних, і оживляти серця сокрушенних...» (Ісая, 57.15)

3. Де Христос – там і вселенська ЦеркваТак сказав Господь Бог:«Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе, і не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя і дихання і все...» (Дії, 17.24,25)

«І Він (Христос. – О.В. ) є глава тіла Церкви; Він – початок, первісток з мертвих, щоб у всьому Він мав першість» (До Колосян, 1.18).

«Я є лоза, а ви гілки; хто перебуває в Мені (в найсолодшому смиренні Христовому. – О.В. ), і Я в ньому (як дух Христів – дух смирення й любові. – О.В. ), той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви... » (Від Івана, 15.5)

«Коли хто перебувати не буде в Мені (в істинному смиренні Христовому. – О.В. ) – той буде відкинений геть (з лона Церкви духовної. – О.В. ), як галузка, і всохне; а такі [гілки] збирають і кидають у вогонь, і вони згоряють (у геєнському вогні пристрастей та бажань. – О.В. )» (Від Івана, 15.6).

«Де Христос Ісус, там і кафолична (вселенська. – О.В. ) Церква...» (Святий Ігнатій Богоносець. Послання до смирнян, VIII)

Христос прийшов на землю, щоб явити нам Шлях. Єдиний шлях спасіння. Шлях Смирення...

В небо божественної любові можна піднестися лише на повітрі смирення Христового, на хмарі благодаті. До Отця – через Сина – Духом Святим.

Ім'я Отця – Любов. Ім'я Сина – Смирення. Бог Дух Святий – Дух Смирення й Любові.Так сказав Господь Бог. «Хто має вуха чути – хай чує...» (Від Матвія, 11.15)www.vedmedenko.org


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: