Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ПОШУК В РОЗДІЛІ СТАТТІ:

Стаття № 46: Я сказав: ви - боги...


Запитання читача:
Прочитав в Євангелії від Івана 10.34: “Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: «Я сказав: ви боги?»…” Як це розуміти?

Відповідь:
Тут “боги” в розумінні “багаті”: багаті на розуміння істини, на віру, на праведність, на благодать. Істинно багатими духовно повинні були б бути пастирі Ізраїля. Істинно багатими повинні були б бути і сьогоднішні релігійні діячі, “перші з народів”. Але, на жаль, розсіялись “сини Всевишнього”, “сини Божі по благодаті Христовій” на 1800 великих і малих конфесій. І замість того, щоб нести істинне судження Господнє – вчення смирення і любові, давати праведний суд “бідняку й сироті” (тим “біднім сиротам”, що втратили зв’язок з Богом, гинуть у невірстві, втратили Отця Небесного), – кожний з амвону своєї церкви провіщає: “Я (моя, і тільки моя конфесія, віра, лише моє розуміння) багатий, збагатів, і не потребую нічого…” (див. Об. 3.17)

“До яких пір будете ви судити неправедно?”, – питає Господь. До яких пір замість смирення і любові серця ваші будуть наповнені насильством і користолюбством? До яких пір замість благословення уста ваші виригатимуть прокльони? Коли ви навчитесь любити і ворогів, не кажучи вже про братів своїх?!.

“Не пізнали та не зрозуміли, у темряві ходять… Я сказав був: Ви – боги, і сини ви Всевишнього всі, та однак повмираєте ви (помрете духовно, перетворившись на “гроби пофарбовані”, упившись отруйним фарисейським вином гордої самозакоханості та агресивної нетерпимості), і попадаєте, як кожен із вельмож (як усякий із “сильних світу цього”)” (Пс. 81(82)). “Ви знаєте, що князі народів панують над ними, а вельможі їх тиснуть. Не так буде між вами (не так повинно було б бути!)…” (Мф. 20.25); “По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою” (Ів. 13.35)

ЧИ МАЄМО ЛЮБОВ?..
Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: