Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ПОШУК В РОЗДІЛІ СТАТТІ:
СТОРІНКИ:    <<    6   7   8   9   10    >>
Стаття № 84

Страждання і слава

Запитання читача:
Праведники часто страждають… і ось релігійні діячі знайшли вихід: втішили віруючих звабою вічного життя в загробному світі…
Стаття № 83

І сказав Бог: сотворімо людину...

Запитання читача:
Що говорить релігія? Вона стверджує, що Бог з жменьки землі створив чоловіка, а з ребра його – жінку…
Стаття № 82

Що є рабство Боже?

Запитання читача:
Що таке рабство Боже?
Стаття № 81

Чи можна викривати гріхи?

Запитання читача:
“Чи можна викривати гріхи?”
Стаття № 80

Храни віру православную...

Запитання читача:
Шановний слуга Божий отець Олег Ведмеденко! Князь Володимир привіз із Візантії православну Христову Церкву не в Москву, а в Київ. Чи можна продавати або передавати її без згоди українського народу чужоземцям?..
Стаття № 79

На все воля Божа...

Запитання читача:
Слухаючи Вас по ТВ “Аверс” та читаючи Ваші публікації у “Волині”, зацікавився… А тепер запитання: Як Ви відноситеся до інших конфесій, наприклад до ЄХБ?…
Стаття № 78

Чи можна втратити спасіння?

Запитання читача:
Чи можна втратити спасіння?
Стаття № 77

ОДНЕ ХРЕЩЕННЯ

Запитання читача:
Я повірив в Ісуса і прийняв Його у своє серце, тобто покаявся. Христос дарував мені Любов, огорнув Своєю благодаттю, – і я відчуваю в собі нове життя. Я є віруючий православної церкви, але зараз мене підводять до водного хрещення члени іншої громади. Серцем я відчуваю, що це – неправильно. Мене ж “б’ють” тим, що “Так написано – хреститися саме через повне занурення...”
Стаття № 76

ПРІОРИТЕТИ ЛЮБОВІ

Запитання читача:
У Божих заповідях сказано: “Возлюби ближнього свого…” Але цих “ближніх” у нас досить-таки багато. Це і рідні наші – близькі та далекі родичі. Це й друзі, і колеги по роботі. Це, нарешті, й зовсім незнайомі нам люди. Кого ж із них вважати найближчими а, отже, і найбільше возлюбити?
Стаття № 75

Спасіння. У чому воно?

Запитання читача:
Спасіння – одне з найголовніших понять життя християнина. Одначе, розуміти його можна по-різному...
Стаття № 74

Не давайте святого псам...

Запитання читача:
Роз’ясніть мені, будь ласка, що означає такий вислів: «Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас…» (Євангеліє від Матвія, 7 розділ, 6 вірш)
Стаття № 73

Що є слава Божа?

Запитання читача:
Якщо ми хочемо ствердитися в істині, наша розмова повинна розпочатися з пізнання про славу Божу, і лише після цього ми можемо почати роздуми про те, що таке “перворідний гріх”, і чи стала після гріхопадіння людина рабою гріха...
Стаття № 72

Чи змінилася природа людини після гріхопадіння?

Запитання читача:
Після гріхопадіння природа людини змінилась і стала настільки ворожою Богові, що Він робить її смертною. Тому немає ніякого сенсу говорити про закладену в природі людини праведність (якщо це не стосується Адама і Єви до їх гріхопадіння). Наше прагнення до праведності (якщо воно є) витікає нині не з наших внутрішніх резервів, але з ЗОВНІШНЬОГО РЕЗЕРВУ, який називається Благодать Божа...
Стаття № 71

Приватний Cуд - він же й остаточний

Запитання читача:
Шановний о. Олеже, я часто читаю Вашу рубрику і складаю вирізки з газет. Якщо Ваша ласка, то дозвольте мені задати декілька запитань. Я читаю Біблію, але для мене це неосяжна Книга… Людина померла, тіло поховали, а де в даний час перебуває душа до Суду?.. Людмила, м. Луцьк.
Стаття № 70

Обоження

Запитання читача:
…Єдиним джерелом, яке має для мене авторитет в такому питанні є Біблія. В ній я не зустрічав твердження про те, що Бог запланував всіх обожити. Скажу більше – доктрина теозису являється небезпечною духовною отрутою. Ця доктрина намагається поставити творіння на рівні з Творцем (хоча б потенційно) – а це гріх гордині.
Стаття № 69

До сходу зорі...

Запитання читача:
Що це за “Бог”, який не зумів в єдиноборстві перемогти Якова-Ізраїля? І його ви називаєте “Всемогутнім”?..
Стаття № 68

“Сплячий, вставай, і воскресни із мертвих…”

Запитання читача:
Інформація для роздумів... З Інтернет-видань: “Терор в США навернув британців до віри...”. Виходить, коли б не було терактів, люди про Бога і не згадали б?! Може це Він біди насилає, щоб люди про Нього згадали, а то зовсім забувати стали...
Стаття № 67

Чи бувають віщі сни?

Запитання читача:
Добрий день, редакція газети “Волинь”. Пише до вас ваша постійна читачка Людмила. Мені дуже подобається ваша газета, а особливо духовна рубрика, яку веде протодиякон Олег Ведмеденко. Я вирішила написати до вас, тому що мені недавно приснився дивний сон. Всього сну я не буду описувати, але хочу запитати у вас, отче, що можуть означати ці знаки…
Стаття № 66

Народження і втілення

Запитання читача:
Питання про Святу Трійцю. Якщо Бог Син народжений “передвічно” (тобто раніше, перше усілякого часу), то як же бути з Різдвом Христовим? А якщо Він народжений 2000 років тому, то чим була Свята Трійця до цього?
Стаття № 65

І атеїстам відкритий шлях до спасіння

Запитання читача:
Чи є шанс потрапити до раю у віруючих інших релігій, атеїстів, язичників, а також у тих, хто народився й помер до Христа?
СТОРІНКИ:    <<    6   7   8   9   10    >>


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: