Біблійна школа духовного вдосконалення Єпископа Олега Ведмеденка
  на головну    укр   рус      Вчення Господнє полягає в єдиному слові: ВОЗЛЮБИ! Возлюби, а для цього СМИРИСЬ, а отже прийми ближнього свого та обставини свого життя такими, які вони є: без гніву і роздратування, без страху і тривоги, без гордощів та образи.
ПОШУК В РОЗДІЛІ СТАТТІ:
СТОРІНКИ:    <<    6   7   8   9   10    >>
Стаття № 44

Блажен, хто не спокуситься…

Запитання читача:
В Писанні сказано: “І блаженний, хто через Мене спокуси не матиме!” (Мф. 11.6). Як спокушаються через Господа?
Стаття № 43

Новий рік за новим стилем

Запитання: В чому суть розділення на новий і старий стилі? Чому в більшості своїй православна Україна весело святкує новий рік в той час, коли іще триває різдвяний піст?.. Відповідь: Так званий старий стиль літочислення (відомий усім юліанський календар) був впроваджений римським імператором Юлієм Цезарем іще за сорок шість років до Різдва Христового. За його наказом астроном Созиген реформував …


Стаття № 42

Баптисма

Запитання читача:
Християни-баптисти стверджують, що правильним є хрещення тільки через повне занурення, а хрещення через обливання – не дійсне. Чи так це насправді?
Стаття № 41

Хай буде воля Твоя…

Запитання читача:
Чому буває так, що молишся, і не отримуєш відповіді на молитву?..
Стаття № 40

Про десятину

Запитання читача:
Чи має право служитель Церкви зловживати своїм саном, примушуючи парафіян працювати на нього?..
Стаття № 39

Субота Господня

Запитання читача:
Нещодавно мала розмову з віруючими церкви адвентистів сьомого дня, під час якої вони гостро дорікнули мені за те, що ми, православні, змінили суботу Господню на неділю, а це, мовляв, гріх. Поясніть, чи так це насправді?..
Стаття № 38

Роздуми на тему. Реінкарнація

Запитання читача:
Як ви ставитеся до ідеї реінкарнації, себто перевтілення душ?..
Стаття № 37

Християнські вітання

Запитання читача:
До мене завітали священнослужителі з йорданським освяченням, і привіталися: “Христос хрестився!..” А я не знала, як відповісти. Розкажіть, будь ласка, як прийнято вітатися в православ’ї, і як правильно звертатися до священнослужителів?..
Стаття № 36

Золото, ладан та смирна

Запитання читача:
Що символізують у Біблії золото, ладан та смирна, що їх подарували новонародженому Ісусові волхви?
Стаття № 35

Коли сталась біда...

Запитання читача:
Як діяти християнину в екстремальній ситуації, коли є пряма загроза життю, здоров’ю, добробуту? Скажімо, в двері вашої оселі удираються злочинці з метою пограбування. Оборонятися силою, чи повністю покластися на Господа, за словом Божим: “Не силою й не міццю, але тільки Моїм Духом, говорить Господь Саваоф” (Захарії, 4 розділ, 6 вірш)?
Стаття № 34

Змій стародавній

Запитання читача:
Чи дійсно диявол являвся Адаму і Єві в зміїному тілі? Кажуть, що до прокляття Господнього в нього навіть крила були…
Стаття № 33

“Звізда ясна…”

Запитання читача:
Яка саме зірка привела дві тисячі років тому волхвів до новонародженого Ісуса?..
Стаття № 32

Мед польовий

Запитання читача:
Чи правда, що Іван Хреститель харчувався сараною?..
Стаття № 31

Ревність не за розумом

Запитання читача:
Іноді доводиться чути з уст озлоблених життєвими негараздами маловірних, або й просто невіруючих людей: “Що ти мені тут проповідуєш високі матерії?.. Що дав мені твій Бог?!.. Якщо ти такий праведний, то чому ж не роздав усе своє добро бідним, як вчить ваш Христос?..”
Стаття № 30

Древо життя

Запитання читача:
Що то за “древо життя” росло посеред Раю, і що за “дерево пізнання добра й зла”? Чим різняться вони, і чому взагалі серед дерев Раю мало місце древо спокуси? Для чого Бог насадив його?..
Стаття № 29

І не впивайтеся вином...

Запитання читача:
Що сказано в Біблії стосовно вживання алкоголю? Чи справді “пий, та не впивайся…”?
Стаття № 28

“По їхніх плодах пізнаєте їх…”

Запитання читача:
Сьогодні газети буквально пістрявіють оголошеннями різноманітних цілителів, знахарів, покликачів народної медицини, що пропонують стражденним свої послуги, обіцяючи чудодійне зцілення мало не від усіх хвороб. Розумію, що серед представників т.зв. “нетрадиційної медицини” є й справжні цілителі, які мають цей дар від Бога, але не знаю як відрізнити їх від таких, що послуговуються темними силами, або й просто від шарлатанів?
Стаття № 27

Почуєте, й не зрозумієте…

Запитання читача:
Розкрийте, будь ласка, духовний зміст вигнання Ісусом торгівців із храму. Не вірю, що Христос міг поводитися подібним чином.
Стаття № 26

Меч херувимський

Запитання читача:
На іконах архангел Михаїл зображується з мечем полум’яним у руці. А в Біблії сказано, що після вигнання з раю Господь поставив на вході до нього херувима з мечем, що обертається. Що це за меч такий?
Стаття № 25

Країна блукання

Запитання читача:
У четвертому розділі книги “Буття” читаємо, що першими людьми на землі були Адам і Єва, і що народилися їм два сини: Каїн та Авель. І убив Каїн брата свого Авеля, і вигнаний був з-перед лиця Господнього, і осівся у країні Нод. І “Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна, і вродила...” (Буття, 4 розділ, 1–17 вірші). Звідки ж узяв Каїн жінку собі, якщо окрім Адама та Єви нікого на світі ще не було? І що то за країна Нод, куди він пішов?
СТОРІНКИ:    <<    6   7   8   9   10    >>


Наші групи в соціальних мережах:

Facebook: Олег Ведмеденко

Вконтакте: Олег Ведмеденко

Наші блоги в соціальних мережах. Додавайтесь: